Mycie rąk bez cienia wątpliwości – KONKURS z marką Carex!

Światowy Dzień Mycia Rąk, który przypada właśnie na 15 października może okazać się świetną okazją do budowania dobrych nawyków. Tym razem mamy dla Was nie tylko pełen niezbędnych porad artykuł, ale również konkurs, w którym do wygrania są zestawy prezentowe od marki Carex.

Rok 2020 z pewnością zapisze się w historii jako czas ważnych zmian i trudnych decyzji. W wątpliwość zostały poddane nasze plany, a wiele działań wiązało się z brakiem pewności i … kolejnymi wątpliwościami. Tym, co pewne i niepodważalne, stała się troska o siebie i swoich najbliższych, a częste mycie rąk  na stałe wpisało się w napięty harmonogram dnia. O tym, jak ważne są właściwe nawyki w tym zakresie opowiada Aleksandra Radomska, komiczka i autorka bloga Mam Wątpliwość, która została ambasadorką najnowszej kampanii marki Carex.

Przynajmniej 30 sekund, z wykorzystaniem ciepłej wody i mydła, po każdym wyjściu z toalety, przed jedzeniem, po kontakcie ze zwierzęciem lub chorą osobą i po powrocie do domu z przestrzeni publicznej – te zasady właściwego mycia rąk wszyscy już znamy.  W dobie koronawirusa  słyszymy je po wielokroć i niemal z każdej strony. I nie ma w tym nic dziwnego, bo odpowiednia higiena dłoni powinna być absolutnie naszym najważniejszym nawykiem, niezależnie od trwającej pandemii.

Marka Carex edukuje Polaków w tym zakresie od lat, podkreślając, że samo mycie rąk nie wystarczy-ważna jest odpowiednia technika i czas. Tym razem postanowiła zrobić to w nietypowy sposób i zaprosiła do współpracy znaną influencerkę, autorkę bloga i książki Mam Wątpliwość, która w typowy dla siebie, humorystyczny sposób przybliży nam wszystkie najważniejsze zasady poprawnego mycia rąk, a wszystko w formie krótkich filmików, okraszonych dużą dawką dystansu i dobrego poczucia humoru. Pierwsze video zostało wyemitowane 15 października – dokładnie w Światowy dzień Mycia Rąk, kolejne będą pojawiać się już w najbliższych tygodniach. Wybór tej daty nie jest przypadkowy, chociaż – jak podkreśla Carex – święto mycia rąk powinniśmy celebrować codziennie.

Poznaj produkty Carex, które doskonale sprawdzą się podczas codziennego mycia rąk:

Antybakteryjne mydło w płynie Carex Original

Wspiera naturalną barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Zawiera kwas mlekowy – naturalny składnik antybakteryjny, który łagodnie obniża pH skóry, przez co stwarza niekorzystne środowisko do rozwoju bakterii. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące skutecznie zadbają o codzienną higienę Twoich rąk, a dzięki składnikom pielęgnacyjnym mydło Carex dba o skórę dłoni wszystkich członków rodziny.  Dermatologicznie potwierdzona delikatność.

Antybakteryjne mydło w płynie Carex Sensitive nie zawierające barwników

Wspiera naturalną barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Zawiera kwas mlekowy – naturalny składnik antybakteryjny, który łagodnie obniża pH skóry, przez co stwarza niekorzystne środowisko do rozwoju bakterii. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące skutecznie zadbają o codzienną higienę Twoich rąk, a dzięki składnikom pielęgnacyjnym mydło Carex dba o skórę dłoni wszystkich członków rodziny. Dermatologicznie potwierdzona delikatność.

Antybakteryjne mydło w płynie Moisture Plus o kremowej konsystencji

Wspiera naturalną barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Zawiera kwas mlekowy – naturalny składnik antybakteryjny, który łagodnie obniża pH skóry, przez co stwarza niekorzystne środowisko do rozwoju bakterii. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące skutecznie zadbają o codzienną higienę Twoich rąk, a dzięki zawartości gliceryny i witaminy E  sprawi, że Twoje dłonie będą odpowiednio nawilżone i higienicznie czyste. Dermatologicznie potwierdzona delikatność.

Antybakteryjne mydło w płynie Carex Strawberry Laces o słodkim zapachu żelków truskawkowych zmieni zwykłe mycie rąk, w zabawę, którą pokocha cała rodzina

Wspiera naturalną barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Zawiera kwas mlekowy – naturalny składnik antybakteryjny, który łagodnie obniża pH skóry, przez co stwarza niekorzystne środowisko do rozwoju bakterii. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące skutecznie zadbają o codzienną higienę Twoich rąk, a dzięki składnikom pielęgnacyjnym mydło Carex dba o skórę dłoni wszystkich członków rodziny.  Dermatologicznie potwierdzona delikatność.

Rekomendowana cena detaliczna produktów: 6,99 PLN

A teraz obiecany KONKURS!!!

Z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk, portal www.beautyfashionhealth.pl i marka Carex przygotowała specjalnie dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 widocznych na zdjęciu zestawów antybakteryjnych Carex.

Pytanie brzmi: Jak często w ciągu dnia Ty myjesz ręce?

Jesteśmy bardzo ciekawi. Dodamy, że w tej zabawie nie ma złych odpowiedzi. Liczymy na Waszą szczerość.

Startujemy już dziś! Na odpowiedzi czekamy do 31 października. Spośród wszystkich osób, które na adres beauty.konkursy@interia.pl nadeślą swoje odpowiedzi oraz imię i nazwisko, już 3 listopada nagrodzimy 5 szczęśliwców, do których trafią zestawy antybakteryjnych produktów marki Carex.

Losowanie nagród odbędzie się 3 listopada na Instagramie @martyna_rokita

Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą e-mailową i poproszeni o dane teleadresowe.

Zapraszamy do zabawy!