Dlaczego warto stosować produkty Holistic?

Coraz szybszy rytm życia, zatracenie zdrowego balansu, poszukiwanie błyskawicznych rozwiązań na nagłe problemy – również te dotyczące naszego organizmu… To schemat, który znamy niestety coraz lepiej. Ideą Holistic jest budowanie zdrowszego świata: holistyczny, zdrowszy tryb życia i odbudowa równowagi w organizmie.
Holistic to szwedzka firma stworzona przez Bertila Woska – matematyka, fizyka i filozofa, którego pasją stała się medycyna naturalna. Zbudował on podwaliny filozofii naszych produktów, które zgodnie z jego przekonaniami i wartościami Holistic, nie są nastawione na szybkie, doraźne i punktowe działanie, ale na długofalowe, kompleksowe wsparcie organizmu. Preparaty Holistic to gwarancja najwyższej jakości, wspartej badaniami i doświadczeniem szwedzkich naukowców. To, w połączeniu z kompleksowym programem zdrowotnym Holistic, oraz szerokim, specjalistycznym spektrum działania suplementów, odpowiadającym najczęstszym problemom zdrowotnym i niedoborom, sprawiło, że produkty szybko zyskały dużą popularność i zaufanie.
Nie uznajemy kompromisów co do jakości. Wszystkie suplementy Holistic wytwarzane są lokalnie, z zachowaniem najwyższych szwedzkich standardów. Możemy zagwarantować, że nasze produkty są ekologiczne, wolne od GMO i dodatków, bez zawartości mleka i glutenu. Dzięki synergii substancji aktywnych i odpowiednich składników, suplementy Holistic to pewność najwyższej bioprzyswajalności bez negatywnych skutków ubocznych. Unikatowe preparaty pozytywnie działają na układ trawienny i odpornościowy, gospodarkę hormonalną i oczyszczanie organizmu. Coraz szersza gama produktów wegeteriańskich i wegańskich, a także Super Food, to również wyjście naprzeciw coraz większej świadomości zależności między naszym zdrowiem a dietą, którą krzewimy podczas organizowanych przez Holistic seminariów i wykładów poświęconych zdrowemu, holistycznemu podejściu do życia.
Zachęcamy też do zapoznania się z naszą filozofią, historią i gamą produktów na naszej stronie internetowej holistic-polska.pl.

FILOZOFIA PRODUKTÓW HOLISTIC
1. Ekologiczne – w możliwie największym zakresie
2. RawFood – w możliwie największym i odpowiednim zakresie
3. Wolne od GMO – zawsze!
4. Dodatki – możliwie najmniej
5. Roślinne – wszystkie produkty poza Glukozaminą (owoce morza), Andrenal Whole (wołowina) oraz Koncentratem białka serwatkowego (mleko)
6. Łatwa przyswajalność – nasz stały cel
7. Wysokiej jakości produkcja – według standardów stowarzyszenia firm Svensk Egenvard
8. Bez mleka i glutenu – cały nasz asortyment poza Koncentratem białka serwatkowego (mleko)

“Zdrowe życie to życie w równowadze”
Bertil Wosk

 

fot. materiały prasowe