Stan Borys świętował urodziny i promował singiel “Samotność mego serca”!

Niemal tradycją stało się, że znany i lubiany wokalista Stan Borys, co roku hucznie obchodzi swoje urodziny. W tym roku na torcie pojawiła się liczba 76! Artysta, który jest w znakomitej formie przy okazji jubileuszowego eventu zaprezentował również swój najnowszy singiel, pt. “Samotność mego serca”.

Tytuł najnowszej piosenki Stana Borysa brzmi nieco przekornie. Na szczęście w życiu prywatnym gwiazdor na samotność raczej nie może narzekać. Ma wokół siebie mnóstwo życzliwych osób i przede wszystkim ukochaną kobietę Anię Maleady, która dokłada wszelkich starań, by był szczęśliwy. W warszawskim lokalu Nowy Świat Muzyki pojawiło się mnóstwo przyjaciół artysty oraz przedstawicieli mediów. Wszyscy przyszli, by posłuchać gwiazdora na żywo i oczywiście osobiście złożyć mu życzenia. Atmosfera podczas wydarzenia była niesamowita, a Stan udowodnił, że naprawdę jest w świetnej formie. Zdradził również, że nie zamierza spoczywać na laurach i już pracuje nad kolejnymi utworami oraz zaprasza na kolejne koncerty.

Portal Beauty Fashion Health miał przyjemność być jednym z Patronów Medialnych wydarzenia.stan borys samotność mego serca

fot. scereeny z facebooka