Sportowe gadżety na miarę niezapomnianych wakacji

Słoneczne dni, upragniony wypoczynek i radość letnich wyjazdów, to wszystko zbliża się wielkimi krokami. Bikini, krem do opalania i szeroki uśmiech to pakiet podstawowy podróżnej walizki. W ramach jego uzupełnienia mamy dla Was zestaw niebanalnych gadżetów od Decathlon, które będą pomocne i z pewnością wzbogacą wyjazd w dodatkowe wrażenia. 

decathlon maska pełnotwarzowaPierwsza na świecie maska pełnotwarzowa

Przejrzyste morskie wody, bogactwo form życia, mnogość kolorów – można spędzić wiele godzin, unosząc się na wodzie i obserwując magię podwodnego świata. Aby było to jeszcze przyjemniejsze, Decathlon stworzył Easybreath – pierwszą pełnotwarzową maskę do snorkelingu. Z panoramicznym polem widzenia 180° oraz możliwością oddychania przez nos odkrywanie i oglądanie morskich cudów stanie się jeszcze bardziej niezwykłe.

decathlon kołdraUltrakompaktowy ręcznik

Ręcznik to nie tyle gadżet, co niezbędny element wakacyjnego wyposażenia. W tym roku pożegnajcie tradycyjne ręczniki, które w walizce zajmują zdecydowanie za dużo miejsca, a dodatkowo długo schną, przez co są mało praktyczne. Ultrakompaktowy ręcznik Nabaiji z mikrofibry o wymiarach 80 x 130 cm składa się do niewielkiej kostki mierzącej 18 x 12 cm, a więc mniej więcej tyle co dłoń. Lekki, bardzo chłonny, szybkoschnący, a dodatkowo w cudownych, żywych kolorach, to absolutne must have podczas wypoczynku nad wodą.

decathlon plecak„Lodówkoplecak”

Gorący piasek, gorące słońce i gorące napoje. O ile dwa pierwsze punkty są jak najbardziej pożądane,
o tyle ostatni już nie do końca. Rozwiązaniem jest lodówka Forclaz Ice w formie plecaka! Dzięki niej produkty zachowają świeżość przez 5 godzin nawet bez wkładów chłodzących – jeżeli jednak je dodacie, czas ten jeszcze się wydłuży. Plecak został wyposażony w dodatkową kieszeń umożliwiającą przechowywanie rzeczy, np. portfela czy kluczy, poza lodówką. Występuje w 3 pojemnościach: 10 l, 20 l oraz 30 l.

decathlon namiotNamiot plażowy

Żar tropików leje się z nieba, a w zasięgu wzroku brak upragnionego kawałka cienia, w którym można odpocząć od nadmiaru słońca? Z namiotem plażowym Iwiko potrzebujecie zaledwie kilku sekund, aby stworzyć swój własny prywatny cień. Dzięki technologii ONE MOVE SYSTEM montaż i demontaż budki można wykonać jednym ruchem ręki. Namiot jest odporny na wiatr, a materiał, z którego go wykonano, zatrzymuje co najmniej 95% UV.

decathlon sportPakiet sportowy

Frisbee, badminton, siatkówka – podczas wypoczynku koniecznie poznajcie ich plażowe oblicze. Widzieliście już minipiłkę Rio Savanna do siatkówki plażowej? Piękna, letnia grafika odda klimat wakacji. W dodatku piłka ta jest odporna na działanie promieni słonecznych i przystosowana do gry w wodzie. I pamiętajcie: wykonywanie jakiejkolwiek czynności na piasku, w którym co i rusz się zapadamy, nieprawdopodobnie zwiększa poziom wysiłku. Plażowa aktywność z pewnością podniesie kondycję, a piękna opalenizna będzie bardzo przyjemnym efektem ubocznym.