Idealne stylizacje już po jednym przeciągnięciu dzieki prostownicy AirPlates marki Remington

Maksymalny efekt prostowania włosów dzięki podwieszanym płytkom zastosowanym w innowacyjnej prostownicy AirPlates marki Remington.

Innowacyjna prostownica AirPlates marki Remington pozwala na bezpieczne układanie włosów,  oferując rozwiązanie, którego jeszcze nikt na świecie nie stosował. Prostownica Air Plates posiada unikalny system podwieszanych płytek, zapewniający ich maksymalne przyleganie podczas kontaktu z włosami.

Model wyposażony został w technologię Cool Touch, która sprawia, że nienagrzewająca się obudowa urządzenia daje większą kontrolę i lepsze rezultaty stosowania.

Płytki ceramiczne Black Titanium Ceramic w Air Plates zawierają 10 razy więcej powłoki ceramicznej, dzięki czemu gładko suną po włosach, zapewniając im jedwabistą gładkość na długi czas. Płytki są gotowe do pracy już po 15 sekundach nagrzewania.

Bez trudu można dostosować wysokość temperatury do własnych potrzeb dzięki 5 poziomom nagrzania w zakresie od 150°C do 230°C.

Efekt idealnie prostych i gładkich włosów zostaje osiągnięty już po jednym przeciągnięciu przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i ochrony stylizowanych włosów.

Remington 1Fot. materiały prasowe