Soki 100% w nowej, owocowej ofercie lodziarnio-kawiarni Grycan-Lody od pokoleń!

Tej wiosny w lodziarnio-kawiarniach będzie owocowo, kolorowo i energetycznie! 1 kwietnia we wszystkich 150 punktach sieci Grycan – Lody od pokoleń pojawią się nowe soki 100% z owoców oraz wiele innych, soczyście owocowych propozycji.

soki grycanSieć lodziarnio-kawiarni stworzona przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów liczy już 150 lokali na terenie całego kraju. Z roku na rok rozwija się również jej oferta. Tym razem szeroką gamę lodów, deserów, ciast, tortów i kaw uzupełnią owocowe nowości. Tej wiosny 6 nowych soków 100% z owoców zastąpi oferowane do tej pory napoje. Jest to odpowiedź na najnowsze trendy żywieniowe oraz rosnące wymagania konsumentów, którzy z coraz większą uwagą wybierają produkty spożywcze. Wyrazisty i orzeźwiający smak naszych soków pochodzi wyłącznie z wyselekcjonowanych owoców i soków owocowych, skomponowanych tak, aby nie wymagały dosładzania – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka marki Grycan-Lody od pokoleń.

Sok Energetyzujący, Regenerujący, Orzeźwiający, Relaksujący, Wzmacniający, a może Odprężający? W najnowszej ofercie marki Grycan-Lody od pokoleń, każdy znajdzie coś dla siebie. Do przygotowania naszych soków używamy najwyższej jakości owoców:  malin, truskawek, kiwi, bananów; tłoczonych soków z jabłek, gruszek i czarnych porzeczek, które produkowane są dla nas w niewielkiej, rodzinnej przetwórni; świeżych cytrusów oraz mango z Indii – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.

Soki 100% będą dostępne we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan Lody od pokoleń od 1 kwietnia br. w ofercie na miejscu i na wynos, w cenie 11,90 PLN.

W 2017 roku w ofercie lodziarnio-kawiarni znajdzie się także wiele innych owocowych propozycji, takich jak: sorbety z owoców, koktajle owocowe, soki świeżo wyciskane z pomarańczy i grejpfrutów, smoothies, tartaletki z owocami oraz desery lodowe z owocami.

***

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu niemal 13 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy już 150 lokali. Oferta marki Grycan zawiera ponad 60 różnych smaków lodów, zarówno tych na bazie śmietanki kremówki, jogurtu naturalnego jak i sorbetów z owoców oraz wybór kilkudziesięciu kompozycji deserów lodowych. Ponadto w sprzedaży detalicznej znajdują się familijne lody tradycyjne w opakowaniach 1100 ml, 900 ml i 500 ml, sorbety w opakowaniach 500 ml, lody jogurtowe w opakowaniach 500 ml oraz lody impulsowe w kubeczku 125 ml z dołączoną łyżeczką. Menu lodziarnio-kawiarni obejmuje również domowe ciasta i torty, rurki z bitą śmietaną, torty lodowo-bezowe, świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz kawę parzoną z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli. Marka Grycan to dzieło życia Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, które stworzyli czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki – Magdaleny.

Firma Grycan – Lody od pokoleń jest liderem rynku lodów familijnych w Polsce.

Lody Grycan to wyjątkowy smak i najwyższa jakość, którą gwarantuje sam Zbigniew Grycan. Tworzone z poszanowaniem tradycji przekazywanej w rodzinie Grycanów z pokolenia na pokolenie.