Szalone Walentynki tylko w restauracji Akademia!

Nie będą zbyt ostre i za bardzo czerwone. Będą smaczne. Walentynki! Tylko w… restauracji Akademia!

Pełne czerwieni, afrodyzjaków i nastrojowej muzyki. Zazwyczaj kojarzymy je z szampanem, krewetkami i ostrymi przyprawami. Jedno z ulubionych świąt Europejczyków trzeba spędzić tam gdzie niekoniecznie jest ostro i czerwono. Walentynki należy spędzić tam, gdzie jest smacznie… czyli w restauracji Akademia!

Akademia to jedyna restauracja w Warszawie, która mielonego łączy z kieliszkiem świetnego czerwonego wina, a kotleta devolay z bezkonkurencyjnym, francuskim Chablis. Tradycyjną polską kuchnię akcentuje europejskim smakiem i nie boi się wyzwań – eksperymentuje, zaskakująco łączy i odkrywa nieznane. Akademia zachwyca bogactwem smaków, dba o szczegół i chwali się profesjonalną obsługą. Menu restauracji dzieli się na kuchnię polską i międzynarodową. Nie będzie więc, dzięki temu, problemu przy wyborze walentynkowej przystawki, dania głównego czy deseru.

Będą krewetki, będzie tatar, makarony i steki z polskich, ekologicznych gospodarstw. Znajdą się też afrodyzjaki… chili, imbir i cynamon. Specjalnie na tę okazję schłodzą się najlepsze szampany, a czerwone kwiaty, białe obrusy i nastrojowa muzyka, uzupełnią walentynkowe dzieło restauracji.

14 lutego Akademia serwować będzie wszystkie dania z regularnej karty menu, a wykwalifikowany sommelier do każdego z nich dobierze odpowiednie wino bądź szampana. Na co dzień jasne, proste, przejrzyste wnętrze Akademii, dzięki kilku walentynkowym akcentom, nabierze blasku, a wieczorny entourage restauracji zachwyci każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa. Pojawi się również promocja… promocja na szampana!

Restauracja Akademia

Różana 2

Rezerwacje, tel. 22 828 99 11

www.restauracjaakademia.pl