Francuskie łączy z polskim, włoskie z hiszpańskim. Bubbles!… Najlepsze miejsce na walentynkową kolację!

Walentynki są synonimem czerwieni, afrodyzjaków i kieliszków pełnych bąbli. Ostrygi, kawior, szampan i krewetki wcale nie muszą być oznaką walentynkowego kiczu. Wręcz przeciwnie… Dzięki Bubbles, mogą stać się oryginalnym dodatkiem do niezwykłej atmosfery tego święta.

Bubbles to jedyne miejsce w Warszawie, które ostrygi tak samo jak kaszankę,  łączy z szampanem. Prosecco serwuje z Kumpiakiem, polską, długo dojrzewającą szynką, a hiszpańską Cavę z mazurskimi ślimakami. Jest, po trosze, francuskie, hiszpańskie, włoskie i… polskie. Chwali się swobodną atmosferą, smakiem regionalnych produktów oraz mnóstwem bąbli z całego świata. Bąbli, które z pewnością umilą zbliżające się walentynki.

Dzień Zakochanych będzie w Bubbles pełen wyśmienitych serów, długo dojrzewających szynek i dań, które na co dzień znajdują się w menu restauracji. Nie będzie sztucznych, specjalnie na tę okazję wymyślonych dań walentynkowych. Nie będzie też kiczu i powtarzalności. Będą prawdziwe, wyjątkowe i niezwykle klimatyczne walentynki.

Bubbles, Święto Zakochanych zaakcentuje kwiatami, dużą ilością świec oraz nastrojową muzyką. Serwować będzie, m.in. ślimaki, tatar z pomidora oraz Fois Gras. Oprócz tego wołowinę po burgundzku, kaczkę i kopytka. Znajdzie się też Chablis, Riesling, Rioja i Montepulciano. Co więcej, schłodzą się na tę okazję wyjątkowe szampany… Bollinger ‘007’ Millesime 2009 (2450,00 PLN), Paul Bara Special Club 2005 (520,00 PLN), Le Mesnil Grand Cru Blanc de Blancs (282,00 PLN) i wiele, wiele innych, rzadko spotykanych w warszawskich restauracjach bąbli.

Bubbles

Plac Piłsudskiego 9

Rezerwacje, tel. 512 540 913

www.bubbles.com.pl