DELI BY SAKANA- EKSKLUZYWNE JAPOŃSKIE DELIKATESY W SAMYM SERCU WARSZAWY!

Znana wszystkim amatorom kuchni japońskiej Sakana Sushi Bar na Moliera w Warszawie rozwija skrzydła. Właśnie został otwarty pierwszy etap poszerzenia restauracji. Delikatesy Sakana to bogata oferta świeżych ryb, owoców morza i dodatków do kuchni japońskiej.

Szef delikatesów Sakana sporządza japońskie specjały – przedsmak nowego menu, którymi można cieszyć się na miejscu, doradza jak przechować i przygotować dania w domu, a przede wszystkim  filetuje z iście japońską precyzją  ryby dla każdego kto ma ochotę zabrać trochę Japonii do domu. Zaskakująca jest również oferta dań typu take-away na lunch i nie tylko, ekskluzywne opakowania śmiało można postawić bezpośrednio na stół.

DELI by Sakana posiada najszerszą w Polsce ofertę SAKE. Wielkie, dwulitrowe butle mogą być idealnym i oryginalnym pomysłem na prezent! Kultura picia sake w Polsce nie jest rozpowszechniona mimo dużej ilości restauracji sushi. Sakana postawiła sobie za cel zmienić ten stan rzeczy. W restauracji odbywać się będą wieczorne tastingi, więc może warto zajrzeć przed imprezą na deskę sake dla odmiany? DELI BY SAKANA jest prawdziwą gratką dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swojej domowej kuchni prawdziwą Japonię!

TORT CZY SUSHI?

sushi sakanaDELI BY SAKANA to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów, którzy poszukują świeżych owoców morza i ryb przygotowanych wedle ich potrzeb i oczekiwań. Kto możelepiej znać się na tej sztuce niż kucharze z  znanej  i cenionej od wielu lat na rynku restauracji?

DELI BY SAKANA oferuje również specjalnie pakowane  zestawy sushi take-away, które z powodzeniem mogą zastąpić tort na urodzinowej imprezie lub innym szczególnym wydarzeniu biznesowym lub prywatnym.

W DELI BY SAKANA możesz nie tylko kupić najświeższe produkty, ale również podpatrzeć, jak kucharze na twoich oczach przygotują filety rozbierając ryby zgodnie z japońską sztuką, wykroją każdą formę jakiej oczekuje klient – tak by w domu cieszyć się wyłącznie przyjemną stroną gotowania wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

Oferta DELI BY SAKANA to również: sosy, przyprawy, świeże zioła, ale również japońskie noże, książki kulinarne i wiele więcej. W delikatesach znajdziesz wiele inspiracji na prezenty dla osób   pasjonujących się Japonią i japońską kuchnią.

NOWE DANIA W RESTAURACJI – CZEKAMY NA WIĘCEJ!

Dzięki delikatesom w restauracji na Moliera pojawiło się również sporo nowych dań w karcie, które wzbogacają szeroką ofertę sushi. Teraz na Moliera niczym w japońskiej IZAKAYA barze z przekąskami – można kosztować ciekawych japońskich specjałów, niedostępnych nigdzie indziej- no, może poza Japonią! 

Delikatesy Umami by Sakana znajdziesz w Warszawie przy ul. Moliera 4/6, przy słynnej restauracji Sakana Sushi Bar.

fot. materiały prasowe