Hairco – ekologiczny fryzjer na warszawskim Powiślu!

Hairco to ekologiczny salon fryzjerski. Wszystkie używane w nim produkty i oferowane zabiegi oparto o naturalne składniki pochodzące z ekologicznych upraw. Na miejscu sporządzane są specjalne EKO – maski odżywcze do włosów, a wszystkie usługi wykonywane są przez przeszkolonych w tym kierunku fryzjerów. Wnętrze Hairco zostało urządzone z materiałów powtórnie przetworzonych zgodnie z zasadą 3R reduce, recycle, reuse, czyli ograniczaj, przetwarzaj i wykorzystuj ponownie.

Po dłuższym okresie stosowania produktów naszpikowanych chemią wiele osób świadomie wraca do natury zdając sobie sprawę, z negatywnego wpływu niektórych składników na zdrowie i środowisko. Coraz częściej zaczyna liczyć się jakość produktów, a nie ich nadmierna ilość, zgodnie z zasadą „więcej nie znaczy lepiej”. Wyrzucanie i marnowanie staje się niemodne, a świadome decyzje w trakcie zakupów coraz bardziej powszechne.
Pracownia Hairco, która mieści się w Warszawie przy ulicy Aleja 3-go Maja 2/29 jest miejscem przeznaczonym dla osób ceniących wysoką jakość, przywiązujących wagę zarówno do wyglądu, jak i do zdrowia, podejmujących świadome decyzje konsumenckie. Usługi oferowane w Hairco to najlepszy dowód, że troska o środowisko i zrównoważony rozwój nie musi oznaczać kompromisów jakościowych. Można połączyć doskonałą pielęgnację z produktami ekologicznymi i funkcjonalnym i przyjaznym wnętrzem. Dobroczynne i długotrwałe działanie naturalnych olejków, wyciągów roślinnych i ziół jest znacznie zdrowsze i lepsze dla włosów niż doraźne efekty jakie dają chemicznie wzbogacane szampony i odżywki dostępne w drogeriach i salonach fryzjerskich.
Do koloryzacji oraz stylizacji w Hairco używa się produktów marki Davine’s nie zawierających amoniaku, wosków i chemicznych substancji zagęszczających.
Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny zwracać szczególną uwagę na stosowane produkty. Substancje chemiczne, powszechnie wykorzystywane w kosmetykach, mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie dziecka. Stąd wiele pań wyraża obawy przed wizytą u fryzjera. Teraz mają możliwość zadbać o piękny wygląd i jednocześnie czuć się bezpiecznie. Zapraszamy do Hairco jedynego organicznego fryzjera w Warszawie.

image3.JPG

fot. materiały prasowe