Colgate zaprasza na bezpłatne badania w specjalnej „Strefie Zdrowia” w 18 polskich miastach

Pasta do zębów Colgate Total® posiada unikalną formułę, która zwalcza większość najczęściej spotykanych problemów dotyczących jamy ustnej, takich jak płytka nazębna, nawarstwianie się kamienia, zapalenie dziąseł i nieprzyjemny zapach z ust. Unikalny system antybakteryjny zapewnia 12-godzinną ochronę jamy ustnej – nawet po spożyciu pokarmów i napojów.

Firma Colgate, ekspert w dziedzinie higieny i zdrowia jamy ustnej, odwiedzi ze „Strefę Zdrowia” 18 miast Polski. „Strefa Zdrowia” to miejsce, w którym można bezpłatnie skorzystać z badań składu i masy ciała, wykonać pomiar ciśnienia i odbyć konsultacje z dietetykiem. Aby wziąć udział w inicjatywie wystarczy kupić pastę Colgate Total u jednego z Partnerów akcji, a następnie udać się w określonym terminie do utworzonej lokalnie specjalnej „Strefy Zdrowia” – będzie ich prawie 40. Akcja trwa od 4 marca do 4 kwietnia 2016 roku.

Producent znanej pasty Colgate Total® w ramach akcji „Strefa Zdrowia”  przekonuje, że dbanie o higienę jamy ustnej powinno iść w parze z troską o zdrowie całego organizmu. Dlatego też, w specjalnych, utworzonych lokalnie „Strefach Zdrowia” klienci będą mogli poddać się badaniom, określającym ogólny stan zdrowia ich organizmu, oraz skonsultować się z dietetykiem.

Każdy konsument, który kupi pastę Colgate Total® u jednego z Partnerów akcji i w danym terminie uda się do lokalnej „Strefy” zostanie poddany badaniom, które dadzą:

  • wynik pomiaru ciśnienia
  • wagę w kilogramach
  • Zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie w procentach
  • ilość zatrzymanych płynów metabolicznych
  • wskaźnik BMI
  • wskaźnik podstawowej przemiany materii (PPM).

Już z wynikami badań konsumenci będą mogli skorzystać z porady wykwalifikowanego dietetyka. Akcja trwa przez cały miesiąc od 4 marca do 4 kwietnia.

Niedostateczna higiena jamy ustnej może prowadzić do komplikacji zdrowotnych w pozostałych częściach organizmu. Ta zależność działa także w drugą stronę. Całościowe spojrzenie na zagadnienie poprawy zdrowia i utrzymania dobrej formy przez całe życie jest więc bardzo istotne. Dlatego firma Colgate zaprasza konsumentów do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty badań i porad dietetycznych.

Informacje o terminach i lokalizacjach „Strefy Zdrowia” znajdują się na oficjalnej platformie: www.colgatestrefazdrowia.pl