DESIGN ZAMKNIĘTY W SZKLE PRODUKCJI EKO

Są szklane, praktyczne, trwałe i modne. Docenione przez światowe gwiazdy, docierają do Polski i robią furorę wśród zwolenników aktywności fizycznej. Zaskakują prostotą i precyzją wykonania, są funkcjonalne, łatwe w obsłudze i wyjątkowo gustowne…

Szklane butelki firmy Lifefactory wykonane są z bezpiecznych, ekologicznych materiałów, produkowanych w USA, Meksyku i Europie. Połączenie szkła i silikonu stworzyło niezwykłe butelki, które wraz z poranną kawą można zabrać do samochodu lub wziąć na siłownię, uzupełnione w izotonik albo wodę.

Na bieżnie ją!

Kolekcja szklanych butelek Lifefactory skierowana jest do aktywnych, eko-świadomych osób ceniących zdrowy tryb życia. Dzięki ponadczasowej funkcjonalności sprawdzą się podczas zajęć jogi, na siłowni, joggingu oraz na lekcjach fitness. Silikonowy rękaw, w który ubrana jest szklana butelka, ochroni ją przed uszkodzeniem i ułatwi pewny chwyt podczas treningu, a napełniona w sok ze świeżych owoców albo białkowy koktajl, uzupełni niedobór witamin po wzmożonej aktywności fizycznej.

Miarka znajdująca się na silikonowym rękawie kontroluje ilość wypijanych przez nas płynów, dzięki czemu dokładnie wiemy ile wody dostarczyliśmy swojemu organizmowi przez całą dobę, a nie tylko podczas treningu. Używana w domu, na siłowni, w pracy i samochodzie zapewni optymalne nawodnienie, które niezbędne jest w naszym codziennym, aktywnym życiu.

Zamknięcie pod kontrolą

Szerokie ujście butelek sprawia, że oprócz napoju możemy umieścić w nich lód bądź świeże owoce, a znajdujące się w ofercie dodatkowe zamknięcia, przekształcą ją w bidon, termos albo pojemnik na przekąski. W przeciwieństwie do plastikowych czy metalowych butelek, szklane nie chłoną zapachów, nie barwią się od napojów i nie zmieniają ich smaku.

Szklane wygodne, szklane też modne

Materiały, z których wykonane są produkty Lifefactory z łatwością poddają się recyklingowi i nie zawierają toksycznych substancji, takich jak: Bisphenol A, Bisphenol S czy ftalany (BPA-gree. BPS-free, phtalate-free). Wyposażona w silikonowy rękaw i wygodną, wymienną nakrętkę sprosta twoim wymaganiom i sprawi, że utrzymanie odpowiedniego nawodnienia organizmu stanie się łatwe, proste i przyjemne.

Butelki dostępne są z silikonowymi rękawami w różnych kolorach.

Produkt bez obaw można zmywać w zmywarce.

Butelki dostępne w pojemnościach: 250 ml, 350 ml, 470 ml i 650 ml.

Cena: od 89.99 do 119.00 zł

www.lifefactory.com.pl

12oz_Straw_Turquoise-800x800 12oz_Flip_Ocean-800x800