ZIMOWE SZALEŃSTWO Z IWOSTIN SOLECRIN

Laboratorium Iwostin na sezon zimowy 2015/2016 poleca dwa specjalistyczne preparaty z linii Iwostin Solecrin: Krem-żel do twarzy SPF 50+, który dzięki lekkiej konsystencji jest odpowiedni dla skóry tłustej i mieszanej oraz Krem ochronny SPF 50+ Iwostin, przeznaczony dla skóry naczynkowej i nadreaktywnej, z tendencją do zaczerwienień. Oba preparaty zapewniają skórze bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, wzmacniają naturalny system obrony przeciwsłonecznej, chronią DNA komórek skóry oraz zapewniają ochronę przed działaniem wolnych rodników. Uzupełniają lipidy w naskórku, nawilżają i odżywiają.

KREM – ŻEL DO TWARZY SPF 50+ IWOSTIN SOLECRIN

Krem – żel do twarzy SPF 50+ Iwostin Solecrin jest idealny dla osób, które chcą zapewnić swojej skórze bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną, ale poszukują kremu o lekkiej konsystencji.

Krem ze względu na zawarte składniki aktywne i nowej generacji filtry mineralne oraz organiczne (dwutlenek tytanu, Parsol® 1789, Tinosorb® S, Tinosorb® M), zapewnia bardzo wysoką ochronę skóry wrażliwej i alergicznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Ponadto dzięki zawartości filtru immunologicznego Antileukine 6®, dodatkowo zabezpiecza DNA komórek skóry przed uszkodzeniami oraz chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry.

Jego przyjemna i lekka, żelowa konsystencja nie powoduje uczucia pozostawiania tłustej warstwy na skórze, preparat nie zatyka porów. Jest odpowiedni dla skóry tłustej i mieszanej. Preparat może być stosowany powyżej 6. miesiąca życia.

Substancje aktywne:kompleks filtrów: dwutlenek tytanu (filtr mineralny), Tinosorb® S, Avobenzone (filtry organiczne) oraz Tinosorb® M (filtr łączący cechy filtrów organicznych i mineralnych), filtr immunologiczny Antileukine 6®.iwostin 4

Pojemność: 50 ml, cena: ok. 50 zł

Sposób użycia: Należy równomiernie nanieść na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Powtarzać aplikację w przypadku drugiego przebywania na słońcu lub starcia preparatu z powierzchni skóry. 

KREM OCHRONNY SPF 50+ IWOSTIN SOLECRIN CAPILLIN

Rozszerzone i widoczne naczynka skóry oraz łatwość czerwienienia się może mieć swoje przyczyny m.in. w uwarunkowaniach genetycznych i osobniczych, ale również wystawianiu skóry naprzemiennie na zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturę. W miarę korzystania ze słońca, dochodzi do trwałego poszerzenia naczyń oraz utrwalenia rumienia. Skóra osób z problemem rozszerzonych naczynek jest mniej skutecznie chroniona przed promieniowaniem słonecznym. Dlatego powinny pamiętać o ochronie w połączeniu z właściwą pielęgnacją.

Krem ochronny SPF 50+ Iwostin Solecrin Capillin zabezpiecza naczynka krwionośne przed działaniem promieniowania UVA i UVB.Krem ze względu na zawarte składniki aktywne chroni naczynka (trokserutyna), hamuje powstawanie rumienia i długotrwale zmniejsza reaktywność skóry na bodźce zewnętrzne i wewnętrzne (Neutrazen™).

Opatentowany immunologiczny filtr Antileukine 6®, wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej, przez co dodatkowo zapobiega negatywnemu wpływowi promieniowania UV na DNA. Preparat posiada lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję. Jest odporny na wodę i pot.

Substancje aktywne:kompleks filtrów: dwutlenek tytanu (filtr mineralny), Tinosorb® S, Avobenzone (filtry organiczne) oraz Tinosorb® M (filtr łączący cechy filtrów organicznych i mineralnych), filtr immunologiczny Antileukine 6®, trokserutyna, Neutrazen™.iwostin 3

Pojemność: 50 ml, cena: ok. 51 zł

Sposób użycia:Należy równomiernie nanieść na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Powtarzać aplikację w przypadku dugiego przebywania na słońcu lub starcia preparatu z powierzchni skóry.