Jesiennie, stylowo i komfortowo z Decathlonem!

Przygaszone niebo, chłodniejszy, orzeźwiający wiatr i ciepłe kolory na drzewach i chodniku? Jesień przychodzi powoli, na palcach i nawet się nie zorientujesz, kiedy trzeba będzie schować do szafy zwiewne sukienki, a zacząć cieszyć się jesiennymi trendami.

Decathlon proponuje na jesień połączenie czystych form, angielskiej elegancji i najwyższej jakości materiałów. Pod jednym dachem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się jesienną aurą! Począwszy od klasycznych dwurzędowych płaszczy, przez bawełniane swetry z dekoltem w serek, aż po sztyblety czy klasyczne oficerki. Odkryj na nowo połączenie szkockiej kratki z eleganckim granatem oraz komfort, jaki dają ciepłe getry w zestawieniu z kaloszami! Pamiętaj, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody, a czyste barwy i szlachetne materiały sprawiają, że będziesz elegancka w każdej sytuacji – czy to na spacerze z psem, czy biegnąc na ważne spotkanie!

 Decathlon, sweter ; cena 59,99pln Decathlon, p+éaszcz nieprzemakalny;cena199,99pln Decathlon, Kalosze, cena 59,99pln Decathlon, bluza z kapturem na zamek, 99,99pln Decathlon, bluza damska;cena129,99pln Decathlon, Sztyblety,cena99,99pln