Starbucks® wspiera dziś akcję „Świąteczny Stół Pajacyka”.

W kawiarniach Starbucks® można nie tylko spróbować smaków Świąt, ale też zrobić coś dobrego. 6 grudnia kupując któryś ze świątecznych napojów Starbucks®: Gingerbread Latte, Toffee Nut Latte lub Honey and Almond Hot Chocolate wspierasz program „Świąteczny Stół Pajacyka” Polskiej Akcji Humanitarnej. Starbucks® przekaże 10% ze sprzedaży tych napojów na dożywianie dzieci.

Starbucks® to nie tylko kawa

Każdego dnia miliony osób na całym świecie spotykają się w kawiarniach Starbucks®, by wspólnie celebrować codzienne i przełomowe momenty w swoim życiu przy kubku wyśmienitej kawy. Jednak Starbucks® to nie tylko kawa. Jedną z zasad przewodnich firmy jest współpraca z lokalną społecznością. Polscy bariści z różnych miast już nieraz angażowali się w akcje charytatywne: pomagali domom dziecka, oddawali krew, sprzątali miejskie skwery, organizowali warsztaty dla osób niepełnosprawnych czy odwiedzali chore dzieci w szpitalu.

W tym roku także klienci Starbucks® mogą sprawić, że dzieci w całym kraju otrzymają ciepłe posiłki. 6 grudnia, w Mikołajki, kupując Toffee Nut Latte, Gingerbread Latte czy Honey and Almond Hot Chocolate wesprzesz program „Świąteczny stół Pajacyka” Polskiej Akcji Humanitarnej. Jest to jednodniowa akcja PAH, podczas której właściciele restauracji, kawiarni, klubów i barów z całej Polski przekazują 10% obrotu na rzecz dożywiania dzieci w ramach programu „Pajacyk”.

pajacyk 2starbucks 1

W tym roku i Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! Przyjdź 6 grudnia do kawiarni Starbucks® i kup Toffee Nut Latte, Gingerbread Latte lub Honey and Almond Hot Chocolate i wesprzyj „Świąteczny Stół Pajacyka” Polskiej Akcji Humanitarnej.

Informacja o Starbucks

Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Seattle. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience). Aby dowiedzieć się więcej o Starbucks Experience zapraszamy do naszych kawiarni oraz na strony www.starbucks.com i www.starbucks.pl, a także na profil Starbucks na portalu Facebook.

Informacja o AmRest

AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC, Pizza Hut oraz Burger King w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech, natomiast w Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach restauracjami La Tagliatella. AmRest jest również operatorem kawiarni Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Dodatkowe informacje na stronie www.amrest.eu.