LEIFHEIT Pegasus 200 Deluxe Mobile – suszarka idealna

Dla wszystkich ceniących sobie wygodę, oszczędność czasu i miejsca. Dla tych, którzy lubią suszyć pranie w ogrodzie, na balkonie, czy we własnych czterech ścianach, firma LEIFHEIT proponuje suszarkę idealną – Pegasus 200 Deluxe Mobile.

Dlaczego 200? Ponieważ przęsła suszarki mierzą w sumie  200 decymetrów, czyli 20 metrów prania – to jest ok. 2 wsady pralki. Mimo pokaźnej powierzchni suszenia, suszarka jest lekka, a złożona zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu bez problemu mieści się np. w szafie.

Suszarka pomimo swojej małej wagi jest bardzo stabilna w przeciwieństwie do tradycyjnych suszarek krzyżakowych. Ani obciążenie jednego ze skrzydeł, ani wiatr jej nie przewrócą.

Wersja Deluxe Mobile – oznacza to, że została ona wyposażona w szereg dodatkowych akcesoriów, które nie tylko zwiększają jej ładowność, ale i znacznie ułatwiają pracę. Dodatkowo suszarka jest wyposażona w kółka. Wystarczy unieść ją z jednej strony i suszarka bez problemu jest przemieszczana między pokojami, czy też po tarasie nie rysując podłogi.

Suszarka posiada uchwyty na mniejsze części garderoby. Teraz szybko i sprawnie możemy powiesić na niej skarpetki, opaski treningowe i wszelkiego rodzaju bieliznę.

Dwa specjalnie pofalowane przęsła na przeciwległych końcach suszarki służą specjalnemu mocowaniu wieszaków, które zatrzaskują się na nich dzięki fabrycznemu rowkowi. Jeden „click”
a  żadna koszula już nie odfrunie na ogródek sąsiada.

Do zestawu dołączono także specjalną siatkę do suszenia np. wełnianych swetrów bądź innych narażonych na wyciąganie się tkanin. Suszarka jest także wyposażona w sakiewkę na spinacze do bielizny, dzięki czemu są one zawsze pod ręką.

Suszarki marki LEIFHEIT są odporne na korozję, dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej jakości powlekanego metalu. Z pewnością jest to sprzęt na lata.

O Pegasus 200 Deluxe Mobile:

Pegasus 200 Deluxe Mobile oraz inne urządzenia marki LEIFHEIT dostępne są w ciągłej sprzedaży w sieciach:  OBI, Leroy Merlin, Media Markt, Saturn, RTV Euro AGD, Makro; sklepie internetowym: www.leifheitsklep.pl oraz na portalach aukcyjnych i w wybranych sklepach internetowych (pomocna jest tutaj wyszukiwarka cenowa jak ceneo.pl lub skapiec.pl).

Cena katalogowa Pegasus 200 Deluxe Mobile:  299,99 PLN

O firmie LEIFHEIT:

Grupa LEIFHEIT jest europejskim wynalazcą i producentem markowych produktów z zakresu gospodarstwa domowego.  Produkty marki LEIFHEIT z kategorii „czysty dom”, „świeże pranie” czy „pomysłowa kuchnia” sprzedają się co 1,5 sekundy gdzieś na świecie. Ich jakość oraz estetyka były wielokrotnie doceniane w branżowych konkursach o zasięgu zarówno lokalnym jak i globalnym. W 2014 roku LEIFHEIT świętuje 55 lat obecności na rynku.

Leifheit suszarka idealna