Margaret kolejny sezon wspiera markę Deichmann

23 sierpnia w warszawskim Klubie Niebo odbyła się prezentacja wybranej przez Margaret kolekcji butów marki Deichmann na sezon jesień-zima 2017.

Na prezentacji oczywiście nie mogło zabraknąć samej wokalistki, znanej, m.in. z piosenki „Wasted”. Pojawiły się również: Olga KalickaDominika GwitJulia WróblewskaKatarzyna SowińskaDorota CzajaKamila SzczawińskaWiktoria GąsieweskaAnna ObercAnna Piszczałka czy Katarzyna Burzyńska-Sychowicz.

Podobnie jak przy poprzednich kolekcjach, piosenkarka wybrała szeroką gamę butów, która będzie dostępna we wszystkich sklepach Deichmann oraz na stronie internetowej marki. Margaret spodobały się przede wszystkim mokasyny, botki, trapery czy sandały damskieKolory zachwycają! Przywołują na myśl wieczorne spotkania z przyjaciółmi czy spacery w parku. Wokalistka znana jest z ekstrawaganckiego stylu, zatem w kolekcji nie mogło zabraknąć butów o metalicznym kolorzewelurowych szpilek na obcasie czy sneakersów z kwiatowymi aplikacjami. Dla fanów klasycznych stylizacji doskonałą propozycją są lordsy, które idealnie dopełnią każdą casualową stylizację.

deichmann anna piszczałka deichmann szczawińska 1 fot. materiały prasowe