TomTom Runner Cardio – coś wiecej niż zwykły zegarek!

TomTom Runner Cardio to osobisty trener na nadgarstku zaprojektowany z myślą o biegaczach, którzy chcą na bieżąco obserwować dane dotyczące swoich treningów. Używanie inteligentnych akcesoriów ułatwia osiąganie założonych celów oraz motywuje do utrzymywania coraz lepszej formy.

TomTom Runner Cardio oferuje wybór jednej z pięciu stref intensywności dopasowanej do założonych celów treningowych. Dokładnie instruuje, kiedy przyspieszyć, a kiedy zwolnić bieg. Posiada wbudowany czujnik tętna, dzięki któremu można na bieżąco monitorować pracę serca. Odległość, czas, tempo, prędkość oraz spalone kalorie są wyświetlane w czasie rzeczywistym, podczas biegu.

Zegarek charakteryzuje się wyjątkowo dużym, podświetlanym wyświetlaczem, na którym z łatwością można śledzić najważniejsze parametry za pomocą jednego intuicyjnego przycisku sterowania. Technologia QuickGPSfix umożliwia dokładne i szybkie śledzenie lokalizacji z użyciem systemu satelitarnego, gwarantując natychmiastowe rozpoczęcie treningu.

TomTom Runner Cardio jest lekki, a zarazem wytrzymały, odporny na zarysowania i uderzania. Zegarek obsługuje wiele platform, które umożliwiają synchronizację, analizę oraz udostępnianie statystyk za pośrednictwem portali i aplikacji związanych z bieganiem. Łatwe przesyłanie informacji na temat biegów wspomaga monitorowanie postępów na drodze do realizacji celów treningowych.

Cena: 999 zł

Do zadowolonych użytkowników TomTom Runner Cardio dołączyła właśnie piosenkarka Kasia Nova, która zabiera ten niesamowity gadżet niemal na wszystkie swoje treningi w wilanowskim Lake Parku.

kasia nova tom tomFot. Marimar Studio