Konkurs: Spal 400 kcal w 3 minuty z gwiazdami i Cryospace!

Kto z nas nie marzy o pięknej i smukłej sylwetce? Warto wziąć się za siebie, tym bardziej, że gorące lato tuż tuż i niedoskonałości raczej nie ukryjemy pod sfetrami. Przedstawiamy Wam świetny sposób na to jak w krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Z nami oraz CryoSpace spalisz 400 kcal w 3 minuty! 

Zbliża się lato, czyli okres gdy odsłaniamy trochę więcej niż na co dzień. Dlatego warto zadbać o dobry wygląd skóry. Polskie i zagraniczne gwiazdy już zaufały CryoSpace i dostrzegły naprawdę niezłe efekty zabiegów w kabinach kriogenicznych.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów CryoSpace? Po pierwsze dlatego, że w 3 minuty spalasz 400 kalorii, a poza tym zabieg przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, usuwa cellulit, wzmacnia układ odpornościowy, niweluje zmiany skórne, poprawia samopoczucie i wspomaga metabolizm. Dlatego oprócz gwiazd sportu takich jak amerykański piłkarz Floyd Mayeather, mistrz olimpijski Patryk Piasecki czy piłkarzy Legii.

Zabiegowi zaufali również Kasia Dziurska, która korzysta z CryoSpace szczególnie po i przed treningami „Tańca z Gwiazdami”,  piosenkarka Ivs AlterMiriam Shaded,  Piotr Brzózka – mistrz Polski w kolarstwie, Daga Ziober czy Miss Warszawy Paloma Żochowska.
Więcej o CryoSpace na stronie: http://www.cryospace.eu/en/

Żebyście na własnej skórze mogli się przekonać, że CryoSpace naprawdę działa i czyni cuda, mamy dla Was KONKURS z nagrodami w postaci 3 zaproszeń do mieszczącego się na warszawskim Mokotowie studia modelowania sylwetki ShapeBar.

Co trzeba zrobić, aby je wygrać? To proste. Wystarczy polubić następujące profile na facebooku, a pod postem konkursowym zostawić komentarz:

Beauty Fashion Health

CryoSpace

Marimar Studio

Na koniec zbierzemy nazwiska wszystkich osób komentujących i 15 maja 2018 r. rozlosujemy 3 zaproszenia o wartości 200 zł każde.