Tradycyjna Wielkanoc z produktami marki Herbapol

Wielkanoc to czas szczególny. W okresie tym szczególnie liczy się dla nas wysoka jakość wybieranych produktów, ich skład i sprawdzony smak. Produkty marki Herbapol, odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających osób, stanowią idealny wybór na nadchodzące święta.           

Do wielkanocnych wypieków polecamy gęste i pełne smaku dżemy oraz powidła marki Herbapol stworzone ze starannie wyselekcjonowanych odmian owoców. Oparty na sprawdzonej recepturze Dżem Wiśnia nadwiślanka idealnie sprawdzi się jako składnik wielkanocnego mazurka. Duże kawałki najlepszej z polskich odmian wiśni oraz skład pozbawiony konserwantów i gumy guar pozwolą cieszyć się głębokim, esencjonalnym smakiem.

Wyjątkowy smak świąt wielkanocnych dopełnią również herbatki owocowe Herbaciany Ogród Herbapol, dostępne w wielu wariantach smakowych. Herbatka Prosto z lasu to 100% naturalnych składników bez teiny, dzięki czemu jej smakiem mogą cieszyć się również dzieci. Przezroczyste, biodegradowalne torebki eksponują duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny.

W okresie świątecznym doskonale sprawdzi się także herbata zielona, która poprawi nasze samopoczucie w tym intensywnym czasie. W szczególności warto zwrócić uwagę na herbatę Zieloną z kwiatem wiśni marki Herbapol, która zachwyci delikatnym i orzeźwiającym aromatem.

Wielkanoc to idealna okazja do tego, by wzmocnić organizm i zapewnić sobie chwile wytchnienia od codzienności. Energię do świętowania zapewni nam kompozycja ziół i owoców o prozdrowotnych właściwościach, bez barwników oraz konserwantów – Zielnik Polski Esencja Zdrowia. Dzięki płynnej formie stanowi ona doskonały dodatek do wody lub herbaty, choć można ją też spożywać w nierozcieńczonej postaci, na łyżeczkę. Szczególnie polecamy wariant Witalność – to unikatowe połączenie owoców głogu, cytryńca i korzenia żeń-szenia wspomagające prawidłowe funkcjonowanie serca, wspierające sprawność umysłową oraz redukujące uczucie zmęczenia.

Z kolei na chwilę relaksu polecamy suplement diety Czystek z linii Herbapol Zielnik Polski. Czystek jest źródłem naturalnych przeciwutleniaczy, które neutralizują wolne rodniki w organizmie, przez co chronią komórki i tkanki przed uszkodzeniem. Herbatka Zielnik Polski Czystek suplement diety wzmocni naszą odporność w tym wyjątkowym okresie.

Dbającym o figurę – nie tylko od święta – proponujemy zaś herbatkę Spalanie + oczyszczanie, suplement diety. To kompozycja składników, które wspomagają przemianę materii, oczyszczanie organizmu oraz spalanie tkanki tłuszczowej. To idealne dopełnienie diety i aktywności fizycznej, które zachwyci dobroczynnymi właściwościami pochodzącym wprost z natury.

Dżem Wiśnia nadwiślanka, 280 g, cena: 3,99 zł
Herbaciany Ogród Prosto z lasu, 20 torebek, cena: 4,89 złHerbata Zielona Kwitnąca Wiśnia, 20 torebek, cena: 3,99 zł
Zielnik Polski Esencja Zdrowia Witalność, 200 ml, cena: 10,99 zł


Zielnik Polski Czystek, 20 torebek, cena: 4,29 zł
Herbatka Spalanie + oczyszczanie, 20 torebek, cena: 5,99 zł