Julia Maciuszek: Najmłodsza uczestniczka „Wyspy przetrwania” przygotowuje się do studniówki! Co na siebie założy?

Nie jest tajemnicą, że Julia Maciuszek, najmłodsza uczestniczka programu „Wyspa przetrwania”, emitowanego na antenie Telewizji Polsat ma ambitne plany na przyszłość. Na ten moment skupia się jednak na wyzwaniach, które czekają ją w najbliższym czasie, a do takich należy tradycyjna studniówka, na której jak każda z nas, chce wyglądać zjawiskowo. Co wybierze na ten pierwszy najważniejszy bal w życiu?

Wiadomo powszechnie, że maturzystki zanim przystąpią do egzaminów dających przepustkę do dalszej kariery, największą wagę przykładają do kreacji studniówkowej. Tak też jest w przypadku Julii, która  zaprosiła do współpracy znaną z oryginalnych projektów bydgoską markę Kristola. W gościnnych progach salonu butów Hogl odbyły się przymiarki kilku modeli przygotowanych specjalnie na tę okazję przez autorkę projektów Olę Mątkiewicz. Wszystkie podkreślały nienaganną figurę wysportowanej  maturzystki i jej posągową urodę. Produkcją sesji zdjęciowej zajęła się agencja PRomotion Instytut Events, o zdjęcia i film zadbał Krzysztof Gietka, a makijaż i fryzurę wykonała Sandra Knoll. Julia jeszcze nie zdecydowała o tym, w której sukni  wystąpi, ale jest pewne, że stylizację uzupełni wygodnymi butami z kolekcji austriackiej marki. Na ten moment dała sobie chwilę do namysłu…

Zobaczcie, jak Julia Maciuszek prezentuje się w wieczorowych strojach marki Kristola. Naszym zdaniem wygląda olśniewająco!  

fot. Krzysztof Gietka