Najlepsze szampany na sylwestra – nasz wybór

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a jak wiadomo, nie ma udanej zabawy sylwestrowej bez dobrego szampana. Jeśli jeszcze nie dokonaliście zakupów alkoholowych trunków na tę wyjątkową noc, koniecznie skorzystajcie z naszej podpowiedzi. Redakcja portalu www.beautyfashionhealth.pl postanowiła ułatwić Wam wybór i wybrała 3 najlepsze naszym zdaniem szampany, które z pewnością umilą ostatni wieczór w starego roku i wprowadzą w miły nastrój w kolejny dzień.

Miłośnicy słodkich smaków z pewnością zachwycą się Martini ASTI Vintage – to niesamowite aromatyzowane wino prosto z Włoch ucieszy tych, którzy nie przepadają za kwaśnymi trunkami. Jeśli ktoś lubi bardzo słodkie alkohole, będzie naprawdę zadowolony. Ponadto produkt ma tylko 7,5% alkoholu, więc nie sposób po nim stracić głowę.

Polecamy także ekskluzywną nowość na rynku polskim – wyjątkowy szampan Chocolate in a Bottle, czyli mariaż belgijskiej czekolady i metody szampańskiej (Méthode Champenoise) francuskiego wina. Ten unikalny, zamknięty w eleganckiej czarnej butelce produkt jest eksplozją smaków dla zmysłów. To połączenie musującego białego wina dla smakoszy z południa Francji, wykonane z winogron Chardonnay i naturalnych ekstraktów z kakao i orzechów laskowych. Podczas degustacji możemy poczuć delikatny zapach orzechów laskowych muśnięty dotykiem czekolady. Chocolate in a Bottle należy serwować w temperaturze 5-7°C, a zawartość alkoholu to jedyne 6,5%.

Na koniec proponujemy tradycyjne Prosecco SANMARTINO – to 11% trunek pochodzący z Italii o tradycyjnym, klasycznym, wytrawnym smaku szampana. Częściej wybierają go mężczyźni niż kobiety.

Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszych podpowiedzi. Jakby nie było, życzymy Naszym Czytelnikom szampańskiej zabawy i dobrego humoru w Nowym Roku!