Anna Powierza promowała swoją książkę w Empiku w Arkadii

Kłopoty z nadwagą mają często podłoże chorobowe – takim przypadkiem była Anna Powierza, aktorka, która właśnie wydała książkę, pt. „Jak schudnąć, gdy dieta dieta nie działa?”.

W ostatnim czasie pisanie książek wśród aktorów i celebrytów stało się niemal obligatoryjne. Mimo że media od czasu do czasu piszą o tym prześmiewczym tonem, książki napisane przez gwiazdy znajdują swoich czytelników, sprzedaż też zacna, a wydawnictwa szukają nowych, gorących nazwisk.

Do grona autorów, którzy podzielili się z czytelnikami swoimi doświadczeniami z utratą wagi dołączyła w ostatnich dniach Anna Powierza, znana i lubiana Czesia z „Klanu”, logopeda, wytrawna amazonka, logopeda. Spotkanie promocyjne z autorką poradnika miało miejsce kilka dni temu w salonie Empik w warszawskiej Arkadii, i choć padał deszcz przybyło na nie bardzo liczne grono przyjaciół i fanów Anny Powierzy.

Anna Powierza i Paweł Stacho Anna Powierza i Piotr Skarga

Ponad trzy lata temu, zostając mamą uroczej dziś Helenki, aktorka zyskała 35 kg wagi i mimo kolejnych diet, ćwiczeń i innych starań, nie mogła się ich pozbyć. Dlaczego? Wszystko to opisała w swoim poradniku, który już teraz stał się inspiracją dla wielu kobiet, wbrew pozorom, nie do stosowania drastycznych diet, ale do szukania prawidłowych diagnoz, wykrywania przyczyn, dopasowania diety do potrzeb swojego organizmu.anna powierza książka

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Pascal.Anna Powierza i Arkadiusz Gołębiowski

Zdjącia: Mariusz Konfiszer