Gwiazdy w kampanii wizerunkowej centrów handlowych Pasaż Tesco

Centra handlowe Pasaż Tesco zaprosiły do swojej najnowszej kampanii wizerunkowej, trzy gwiazdy – Małgorzatę Rozenek-Majdan, Paulinę Krupińską oraz Mateusza Gesslera. Zadanie Ambasadorów jest odświeżenie i unowocześnienie wizerunku sieci oraz zachęcenie klientów do zakupów.
W ramach kampanii „Bliski sąsiad na wyciągnięcie ręki” każda z gwiazd przygotowała sąsiedzkie porady, które będą publikowane na stronie Pasaży Tesco oraz w specjalnej książce, która zostanie wydana pod koniec roku.

Paulina Krupińska pełni rolę ekspertki w dziedzinie mody i urody, Małgorzata Rozenek-Majdan podpowiada jak ładniej i łatwiej urządzić dom, a Mateusz Gessler oprócz porad kulinarnych doradzi jak miło spędzić wolny czas z przyjaciółmi.

fot. AKPA

W związku z kampanią zorganizowano konferencję prasową, podczas, której pojawili się ambasadorzy oraz znani dziennikarze i blogerzy. Wśród nich znaleźli się, m.in. Agnieszka Jastrzębska (TVN) oraz Łukasz Kędzior (www.lukebook.pl).fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan o kampanii „Bliski sąsiad na wyciągnięcie ręki”

PT: Małgosiu, jaka jest Twoja rola w kampanii?

Małgorzata Rozenek-Majdan: Centra handlowe Pasaż Tesco powierzyły mi rolę ekspertki z zakresu wnętrz i domu. Podpowiem jak ładniej i łatwiej urządzić swoje mieszkanie, a także przekażę kilka sprytnych sztuczek, które pomogą w utrzymaniu porządku w naszej kuchni, czy salonie. Ostatnio bardzo modne są lifehacki, czyli sposoby i triki do ułatwiania sobie życia. Właśnie nimi się podzielę. Będzie na pewno nie tylko praktycznie, ale też perfekcyjnie.

PT: Gdzie czytelnicy będą mogli znaleźć Twoje porady?

MRM: Będą one dostępne na stronie pasazatesco.pl oraz na Instagramie @pasaztesco, a także
w książce z poradami ambasadorów kampanii, która pojawi się pod koniec roku.

PT:  Czy mogłabyś zdradzić jedną ze swoich porad?

MRM: Oczywiście J Chętnie podzielę się sztuczką na wywabiane plam. W tym przypadku najważniejsza jest „akcja-reakcja”. By plama dała się zmyć należy działać najszybciej jak to tylko możliwe. Każde z zabrudzeń można zmyć za pomocą innych środków: na plamy z trawy najlepszy będzie ocet. Z czerwonym winem poradzi sobie wino białe. Na smar najlepsza jest soda, a na krew połączenie zimnej wody i mydła. Olej można zmyć białą kredą, a plamy z kawy proszkiem
do pieczenia. Na nieprzyjemne zacieki z potu sprawdzi się sok z cytryny, a na szminkę chusteczki nawilżane.

PT: Jakie korzyści może przynieść stosowanie Twoich porad?

MRM: Moje porady może stosować każdy. Są wyjątkowo proste, a jednocześnie bardzo pomocne. Zależy mi, by osoby, które z nich skorzystają zaoszczędziły swój cenny czasy i mogły spędzić go w gronie bliskich osób, np. zamiast próbując przez wiele godzin zmyć trudne plamy z fotela.

fot. materiały prasowe