Otwarcie Holistic Clinic w gwiazdorskim stylu!

Dr Krzysztof Gojdź otworzył nowoczesną klinikę HOLISTIC Clinic w Warszawie przy ulicy Racławickiej 98. Zaskakującym elementem uroczystego otwarcia były nawiązania do wielkiego artysty Salvadora Dali…

- Salvador Dali – artysta, rzeźbiarz, trochę odlotowy ekscentryk. Takiego go lubię. W medycynie estetycznej też trzeba być rzeźbiarzem, malarzem, mieć wyczucie artystyczne, aby wyciągnąć z każdej twarzy to, co najpiękniejsze, nie zniekształcić jej rysów i  nie zmienić ludzi w kogoś kim nie są. Taka jest moja wizja medycyny estetycznej - mówi dr n. med. Krzysztof Gojdź, wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine.
Uroczyste otwarcie Holistic Clinic przy ul. Racławickiej 98 przyciągnęło tłumy gwiazd. Pojawili się zaprzyjaźnieni z kliniką: Magda Gessler, Maja Ostaszewska, Monika Olejnik, Kasia Warnke i Piotr Stramowski, Anna Powierza, Thirty Fashion, Anna Oberc, Joanna Kurowska, Małgorzata Potocka, Kasia Wołejnio, Klaudia Wiśniowska, Paulina Koziejowska, Ryszard Rembiszewski, Ola Ciupa, Paula Tumala, Ewa Mielnicka, Zofia Czerwińska, Hanna Bakuła i Rafał Maślak. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Sowińska, a z recitalem akustycznym wystąpiła Patrycja Markowska. Kluczowi pacjenci kliniki, gwiazdy i media mogli zrobić sobie zdjęcie na kultowej sofie czerwone usta, zaprojektowanej w latach 30. przez Salvadora Dali. Wyjątkowych nawiązań do wybitnego artysty było znacznie więcej: motyle, cytaty, charakterystyczne wąsy, z których słynął Salvador domalowane na zdjęciach Dr Gojdzia. Goście mogli również porozmawiać z zespołem ekspertów, dowiedzieć się jak zadbać o siebie  i uwypuklić naturalne piękno swojego ciała.
HOLISTIC Clinic to nie tylko poprawianie urody i odmładzanie, aby każdy zatrzymał upływający czas. HOLISTIC Clinic to również centrum leczenia ludzi skrzywdzonych przez los, klinika witaminowa i w przyszłości centrum leczenia komórkami macierzystymi. Specjalistom pracującym w klinice zaufało już wiele tysięcy pacjentów. Teraz ze względu na nową siedzibę, największej i najnowocześniejszej kliniki medycyny estetycznej w Polsce, Dr Krzysztof Gojdź i jego zespół otwierają się szerzej na pacjentów, dając im możliwość leczenia według najwyższych standardów światowych. W nowej siedzibie eksperci zaoferują od 24 czerwca jeszcze bardziej holistyczne podejście do zdrowia i urody. Poszerzą specjalności o dermatologię, endokrynologię, profesjonalną fizjoterapię, kosmetologię medyczną, trychologię. Stworzą też dział dietetyki, pomagający w rozsądnej redukcji masy ciała pacjentów. Jeżeli chcecie skorzystać z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej i zależy Wam na profesjonalnym podejściu, adres w stolicy jest tylko jeden: Holistic Clinic, ul. Racławicka 98.

Partnerami wydarzenia byli: drgojdz.com, Zo Skin Health Products, Jacob’s Creek, Open House, designerskie.com, Juicy Jar, Mesoestetic, Edipresse Książki, Bee Music. 

Patrycja Markowska w czasie koncertuPaulina Koziejowska Patrycja Markowska i Dr Gojdz Ola Ciupa i Dr Gojdz Monika Olejnik Anna Powierza Ewa Mielnica i Dr Gojdz Kasia Warnke i Piotr Stramowski Klaudia Wisniowska Magda Gessler Thirty Fashion z Dr Gojdziem i Szymonem CzerwinskimRyszard Rembiszewski z partnerka i Dr Gojdziem

Fot. Paweł Wodzyński, tekst: materiały prasowe