Szczotka prostująca HSB100E LISS & BRUSH 3D IONIC od BaByliss Paris

REWOLUCYJNA STYLIZACJA 3D – IDEALNE ROZPLĄTYWANIE, PRECYZYJNE UKŁADANIE, TRWAŁE PROSTOWANIE. IDEALNY EFEKT BEZ NISZCZENIA WŁOSÓW. TWOJE WŁOSY JESZCZE NIGDY NIE BYŁY TAK LŚNIĄCE I GŁADKIE. POZNAJ TRZY WYMIARY PROSTOWANIA.

Klasyczna szczotka to już przeżytek. Poznaj szczotkę prostującą Liss&Brush 3D od BaByliss Paris – to jedyna w swoim rodzaju podgrzewana szczotka, która nie tylko pomoże Ci w rozczesywaniu włosów, ale też z powodzeniem je wygładzi.

Szczotka prostująca Liss&Brush 3D to akcesorium pod wieloma względami niezwykłe. To podgrzewana szczotka, która ułatwia rozczesywanie włosów i ich wygładzanie, zapewniając schludną, doskonale wyglądającą i nienapuszoną fryzurę. Jednym z jej sekretów jest układ 126 ząbków umieszczonych na prostokątnej konstrukcji, który umożliwia prostowanie włosów w trzech wymiarach:

 • wymiar 1 – rozplątywanie – 34 ząbki z tworzywa sztucznego,
 • wymiar 2 – układanie – 50 ząbków silikonowych,
 • wymiar 3 – prostowanie – 42 ząbki ceramiczne.

Podgrzewana szczotka prostująca Liss&Brush 3D jest zatem urządzeniem uniwersalnym. Jedną z jej najważniejszych cech jest ponadprzeciętna szybkość działania. Szczotka charakteryzuje się bardzo krótkim czasem nagrzewania do jednej z trzech oferowanych temperatur: 160, 180 lub 200 stopni Celsjusza. Dobrze wszystkim znana konstrukcja ułatwia też obsługę. Co jednak nie mniej istotne, urządzenie doskonale dba również o kondycję Twoich włosów. Zostało w tym celu wyposażone w dwa generatory jonów, które nie dopuszczają do elektryzowania i puszenia się włosów. Eliminacja elektrostatycznych ładunków to także gwarancja naturalnego, pięknego połysku. Odkryta przestrzeń grzania brzmi jak niemałe niebezpieczeństwo, prawda? Na szczęście producent pomyślał i o tym – wyposażył swój produkt w matę termoizolacyjną, która chroni powierzchnię przed wysoką temperaturą. Szczotka prostująca Liss&Brush 3D Ionic dostępna jest już w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: różowej (HSB100E) oraz czarnej (HSB101E).

CO ZYSKUJESZ?

 • idealne prostowanie i skuteczną ochronę włosów
 • lśniące włosy bez efektu puszenia
 • wygodę i komfort użycia
 • naturalny i modny look
 • delikatną pielęgnację włosów
 • bezpieczeństwo użytkowania

  źródło: BaByliss