Nowa rola Agaty Młynarskiej!

Mówi się, że Agata Młynarska to nie tylko znana i lubiana dziennikarka, ale człowiek instytucja. Gwiazda telewizji niedawno została dyrektor rozwoju stacji TLC, która wyprodukowała jej kolejny autorski program, pt. „Zmiana pełną parą”. My, w krótkim artykule przedstawiamy sylwetkę naszej bohaterki, która dla wielu kobiet jest inspiracją i motywatorką.

Dziennikarka, osobowość telewizyjna. Jest dyrektorem do spraw rozwoju telewizji TLC. Przez 3 lata prowadziła program „Świat się kręci” na antenie TVP. Była redaktor naczelną magazynu „Skarb” firmy Rossmann. Poprzednio związana z telewizją Polsat, gdzie pełniła funkcję szefa zespołu nowych projektów. Ma na swoim koncie ponad 3 tysiące programów telewizyjnych – była ich gospodynią, autorką i producentką.

Agata Młynarska znana jest z działalności charytatywnej: współtworzyła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, aktywnie działa na rzecz tworzenia rodzinnych domów dziecka. Laureatka nagrody specjalnej i tytułu „Gwiazdy dobroczynności” w konkursie organizowanym przez „Newsweek Polska” i Akademię Rozwoju Filantropii. Jest kawalerem Orderu Uśmiechu. Stworzyła  portal dla kobiet onaonaona.com, który zgromadził silną i aktywną społeczność. Portal otrzymał nagrodę Róża Gali za debiut roku. Laureatka nagrody Wiktora w kategorii osobowość telewizyjna.

Pomysłodawczyni i współorganizatorka festiwalu dla kobiet „Teraz One” w Łodzi. Jej otwartość, empatia wobec drugiego człowieka sprawiają, że łatwo nawiązuje kontakt ze swoimi rozmówcami, którzy bez skrępowania powierzają jej najskrytsze historie swojego życia. Kilka lat temu jej metamorfoza udowodniła, że dojrzałość może być piękna, świadoma i pewna siebie. Z zaangażowaniem namawia Polki do pozytywnych zmian, zadbania o siebie, a także o swoich najbliższych. W nowym programie telewizji TLC „Zmiana pełną parą”, który powstał według jej autorskiego pomysłu pomoże parom na nowo odkryć potencjał, jaki drzemie w ich związkach.

fot. materiały prasowe