ZESTAWY GWIAZDKOWE NACOMI: KOKOSOWY PODWIECZOREK I ŚWIĄTECZNA POMARAŃCZA

Kokos kojarzy się nam z egzotycznymi wakacjami i gorącą plażą. Jego jedwabisty miąższ do złudzenia przypomina jednak również… świeży, puchaty śnieg, którego wypatrujemy w świąteczne poranki. Jeżeli szukamy idealnego zestawu kosmetycznego dla siebie albo swoich bliskich, sięgnijmy po świąteczny box marki Nacomi.

Znajdziemy w nim kosmetyki, których głównym składnikiem jest organiczny olej kokosowy. Nie obciąża nadmiernie skóry i nie zatyka porów − dlatego mogą go bez obaw używać nawet osoby z tendencją do wyprysków i zaskórników. Tłoczy się go na zimno z miąższu filipińskich orzechów, żeby zachować jak najwięcej jego odżywczych właściwości. W skład zestawu świątecznego wchodzą:

 • Naturalny krem kokosowy Nacomi 150 ml
 • Organiczny peeling kokosowy Nacomi 150 ml
 • Olej kokosowy rafinowany Nacomi 50 ml


  Cena zestawu – ok. 50 zł

nacomi kokos

 

ZESTAW GWIAZDKOWY NACOMI – ŚWIĄTECZNA POMARAŃCZA

Nasza skóra uwielbia treściwe, gęste i bogate w składniki odżywcze kosmetyki do ciała. A zimą będzie nam wdzięczna podwójnie, jeżeli zafundujemy jej taką kurację. Schowana pod kilkoma warstwami ubrań wysusza się, szarzeje i nabiera tendencji do różnych niedoskonałości. Zwłaszcza jeżeli zapomnimy, że zimowy brak ruchu lubi dawać o sobie znać, fundując nam na przykład cellulit. Ratunku szukajmy w naturalnych kosmetykach Nacomi, które działają ujędrniająco i antycellulitowo.

Sięgnijmy po gwiazdkowy zestaw Nacomi Świąteczna Pomarańcza, zawierający:

 • Peeling pomarańcza Nacomi − 200 ml
 • Balsam w formie masła Nacomi na bazie 90% masła shea z Burkina Faso z dodatkiem oleju macadamia i olejem pomarańczowym − 100 ml
 • Olej macadamia eco Nacomi − 50 ml


  Cena zestawu – ok. 60 zł

  nacomi macademia