Zamieszkaj po amerykańsku na Osiedlu Konstancja!

Trwa rozbudowa ekskluzywnego osiedla domów jednorodzinnych w Konstancinie… Przestronne wnętrza, ogród z tarasem, prestiżowa lokalizacja i bezpieczeństwo – to marzenie wielu osób szukających „domu idealnego”. Naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą połączyć komfort miejskiego stylu życia z sielskim otoczeniem, wychodzi deweloper GTC Konstancja Sp. z o. o. Klucze do pierwszych domów z VI-ego – realizowanego w tej chwili etapu inwestycji – trafią do właścicieli już w czerwcu 2017 roku.

Warszawiacy zmęczeni wielkomiejskim zgiełkiem, coraz częściej wybierają domy w okolicznych miejscowościach. Wymagający klienci stawiają na jakość architektury, kameralną atmosferę, a przede wszystkim lokalizację – dobre sąsiedztwo oraz gwarancję prywatności i bezpieczeństwa. Zależy im też na dobrym połączeniu z centrum miasta, aby mieć dostęp do rozrywki, kultury i zaplecza edukacyjnego na najwyższym poziomie. Ekskluzywne Osiedle Konstancja, łączy wszystkie te zalety. Konstancin-Jeziorna to jedyne uzdrowisko w województwie mazowieckim, z uwagi na bliskość Warszawy i malownicze położenie stanowi nieprzerwanie symbol luksusu i prestiżu.

Obecnie trwa budowa szóstego już etapu jednego z najbardziej prestiżowych osiedli w Polsce. Jego dotychczasowi mieszkańcy tak bardzo cenią sobie swoje miejsce zamieszkania, że polecają kupno domu w tej lokalizacji znajomym i rodzinie, zwłaszcza, że willa na Osiedlu Konstancja to także świetna lokata kapitału – zarówno w kontekście długoterminowego najmu, jak i późniejszej odsprzedaży. – Osiedle Konstancja, które sukcesywnie rozbudowujemy od kilkunastu lat, jest namacalnym dowodem, że nieruchomości z segmentu premium, nawet w trudniejszych okresach dla gospodarki, są najmniej wrażliwe na dekoniunkturę. Obserwując ceny uzyskiwane z odsprzedaży czy najmu, można śmiało stwierdzić, że właściciele willi w Konstancji, mogą liczyć na zdecydowanie bardziej stabilny i wyższy przychód niż gdyby zainwestowali środki w rozmaite instrumenty finansowe, czy inne formy lokaty kapitału. Nie są odosobnione przypadki, że zysk z odsprzedaży na przestrzeni kilku lat sięgnął nawet kilkuset procent! Zaś ceny uzyskiwane z najmu dalece przekraczają wynagrodzenia nawet na najwyższych stanowiskach renomowanych korporacji – komentuje Maciej Jarzemski, przedstawiciel GTC Konstancja Sp. z o.o.

W ramach ostatniego etapu osiedla w sprzedaży zostało jedenaście ekskluzywnych willi. – Osiedle Konstancja to idealne miejsce dla osób chcących cieszyć się swoim domem z dala od zgiełku miasta. Wysoki standard i wyjątkowa lokalizacja, blisko centrum miasta, w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i Lasu Kabackiego sprawiają, że Konstancja cieszy się niemalejącym zainteresowaniem. Duże znaczenie ma także bezpośrednie sąsiedztwo renomowanych obiektów edukacyjnych – przede wszystkim American School of Warsaw. Od samego początku było to wspólne przedsięwzięcie, Szkoła Amerykańska miała stanąć w bezpośrednim sąsiedztwie ekskluzywnego, willowego osiedladodaje Marta Dziudzi, specjalista ds. sprzedaży GTC Konstancja Sp z o.o..

W sumie w ramach Osiedla Konstancja powstało już ok 290 willi, z czego IV i VI etap powstał w prestiżowej pracowni Kuryłowicz & Associates. Okna w domach wyposażone są w potrójne szkło, które zapewnia bezpieczeństwo, niską utratę ciepła oraz stanowią barierę dźwiękoszczelną. Każdy dom VI etapu standardowo wyposażony jest w klimatyzację oraz podgrzewane podłogi. Osiedle wyróżnia się także innowacyjnym zagospodarowaniem przestrzeni i infrastruktury. W najbliższym sąsiedztwie, oprócz Szkoły Amerykańskiej znajduje się znana galeria handlowa Stara Papiernia, korty tenisowe oraz pola golfowe. Bezpieczeństwo gwarantuje całodobowa ochrona oraz zintegrowany system monitoringu.