SMOOTHIE z chlorellą – soczysta nowość od Purella Food!

Purella Food znowu „ zdrowo namieszała” i ukazuje się w nowej, zaskakującej odsłonie… Przedstawiamy soczystą nowość Enjoy Pure SMOOTHIE chlorella – połączenie owoców i warzyw i wyjątkowego superfood – chlorelli! Tego jeszcze na polskim rynku nie było!

Owocowo – warzywna moc z zielonym akcentem!

Smoothies od Purella Food powstają ze starannie wyselekcjonowanych owoców i warzyw, pochodzących od najlepszych dostawców. Do ich produkcji nie używa się zagęszczanych soków (NFC)* ani cukru, powstają wyłącznie z naturalnych składników – dzięki temu mogą być spożywane codziennie, nie zagrażając naszemu zdrowiu i szczupłej sylwetce. Zawierają jeszcze jeden sekretnym dodatek – najczystszą na świecie chlorellę.  Pochodząca z Korei Południowej super alga wzmocni nasz organizm i dostarczy zielonej super mocy! Lista zalet tej multiwitaminy natury, jest długa. Przede wszystkim usuwa z organizmu toksyny, wolne rodniki i metale ciężkie. Naturalnie odkwasza i pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Obok nienasyconych kwasów tłuszczowych, peptydów, aminokwasów, glikoprotein, przeciwutleniaczy, alfabetu witamin i wielu minerałów, posiada najwyższą zawartość chlorofilu ze wszystkich żywych organizmów a to właśnie dzięki niemu wzrasta produkcja czerwonych krwinek w naszym organizmie. Chlorella wzmacnia też naszą odporność i chroni przed infekcjami, szczególnie w okresie jesienno – zimowym.

Zasmakuj zdrowia w dwóch odsłonach:

*jabłko, banan, mango, cytryn, czyli zdrowe kombo!

smoothie chlorella żółtyCytryna to naturalne źródło witaminy C. Mango nie tylko może obniżyć poziom cukru we krwi, a z racji zawartego potasu poziom ciśnienia tętniczego. Banan zawiera wszystkie najważniejsze witaminy – A, C, E, K oraz te z grupy B. Nie brakuje w nim także błonnika oraz składników mineralnych – magnezu, fosforu i wapnia. Jabłko zaś obniża poziom cholesterolu, chroni serce i poprawia perystaltykę jelit.

*jabłko, banan, jarmuż, cytryna, mięta i szpinak, czyli zielone światło dla zdrowia

smoothie chlorella zielonyLiście jarmużu to skarbnica białka, błonnika, witamin – przede wszystkim C i K, a także soli mineralnych – zwłaszcza wapnia i potasu, oraz sulforafanu – silnego przeciwutleniacza. Szpinak natomiast bogaty w beta-karoten, witaminę C oraz luteinę, czyli znane przeciwutleniacze, posiada  w sobie potas, żelazo i kwas foliowy. Mięta zwiększa ilość soku żołądkowego, dzięki czemu ułatwia trawienie i przyswajanie pokarmów.

Wybierz Enjoy Pure SMOOTHIE chlorella,  a Twój organizm odwdzięczy  się dobrym samopoczuciem, zdrowiem i zapewni energię na cały dzień!

Chlorella od Purella Food – najczystsza chlorella na świecie. Dostępna w drogeriach Rossmann i supermarketach Piotr i Paweł.

Cena: 5,99 zł

*Not from Concentrate

Źródło: Purella Food