Relacja z Finału akcji MOHITO #POKOCHAJSIĘ

W warszawskiej restauracji Think Love Juices, odbyło się spotkanie marki MOHITO zorganizowane z okazji zwieńczenia kampanii #POKOCHAJSIĘ stworzonej wspólnie z Anną Jagodzińską.

Jakiś czas temu top modelka została zaproszona do zaprojektowania mini kolekcji koszulek, a całkowity dochód z ich sprzedaży został przekazany na konto Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje). Podczas spotkania w Think Love Juices, przekazano czek na sumę 116 tysięcy złotych. Cała kwota zostanie przeznaczona na stworzenie Centrum Pomocy Dzieciom, które Fundacja chce otworzyć już w przyszłym roku.

- Razem z MOHITO stworzyliśmy super kolekcję koszulek na lato, których slogan brzmiał #POKOCHAJSIĘ. Przy okazji tej współpracy zdecydowaliśmy, że chcemy to połączyć z akcją charytatywną i wesprzeć Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, która pomaga dzieciom i młodzieży z trudnych domów i daje im dobry start w dorosłość. Uważam, że każdy na to zasługuje i wszyscy powinniśmy mieć równe szanse, niezależnie od pochodzenia, czy stanu konta – powiedziała Anna Jagodzińska.

ania jagodzińska mohito 2

fot. Martyna Rokita – Marimar Studio / Studio 69