Hit! Pure Czech – kosmetyki na bazie piwa!

Gorąco polecamy wyjątkowe kosmetyki Pure Czech. To wyjątkowa kolekcja produktów inspirowanych przyrodą, historią i pięknem Czech. Powstają w samym sercu czeskiej Pragi, a w Polsce kupić je można w Piotrkowie Trybunalskim lub za pośrednictwem strony internetowej. Ostatnio nasza redakcja miała przyjemność osobiście testować piwne kosmetyki Pure Czech.

Kosmetyki Pure Czech gwarantują prawdziwą ucztę dla ciała i dla zmysłów. Zachęcamy, by rytuał każdej kąpieli składał się przynajmniej z trzech etapów: oczyszczanie ciała żelem pod prysznic z piwem, kąpiel w olejku z piwem oraz nawilżenie skóry balsamem bogatym w oleje, ekstrakty z chmielu i sole.

Do zabiegu, który oczyści i zregeneruje nasze ciało sugerujemy wybrać następujące produkty:

  • ŻEL POD PRYSZNIC Z PIWEM ORAZ NATURALNYM EKSTRAKTEM Z JABŁEK I ZBÓŻ 320 MLżel pod prysznic pure czech

Odświeżający żel pod prysznic z piwem, ekstraktem z jabłek, zbóż i oliwek uprzyjemni poranny i wieczorny prysznic oraz pozostawi skórę czystą, gładką i delikatnie pachnącą eleganckim aromatem z lekką nutą jabłkową.

  • OLEJEK DO KĄPIELI Z PIWEM ORAZ NATURALNYM EKSTRAKTEM Z TORFU I ZBÓŻ 320 ML

olejek do kąpieli pure czechOdżywczy olejek do kąpieli z piwem, olejem migdałowym, naturalnym ekstraktem z torfu, zbóż i oliwek oraz niesamowitym odświeżającym i korzennym zapachem zapewnia delikatnie spienioną, regenerującą kąpiel dla wygładzenia skóry oraz gwarantuje idealne odprężenie.

  • BALSAM DO CIAŁA Z NATURALNYMI OLEJAMI, EKSTRAKTEM Z CHMIELU I SOLAMI ZE body lotion pure czechŹRÓDEŁ TERMALNYCH 320ML

Balsam do ciała z olejem migdałowym, gliceryną, solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, ekstraktem z chmielu, witaminą E i pantenolem zmiękcza, odżywia i nawilża skórę. Po regularnym stosowaniu balsamu skóra pozostaje miękka, wygładzona i sprężysta. Lekki zapach czystej wody pozostawia skórę świeżą i pachnącą.

Te oraz inne kosmetyki na bazie piwa dostępne są na stronie internetowej: http://centrumedukacjibrowarniczej.pl/ lub w stacjonarnym sklepie mieszczącym się przy ul. Szewskiej 2 w Piotrkowie Trybunalskim.

Pure Czech łączy najlepsze oryginalne receptury, wykorzystując korzystny wpływ czeskiego piwa, ekstraktu z chmielu i innych naturalnych składników, z wyjątkową stylistyką inspirowaną przez znane dzieła czeskiej secesji. Delikatna kompozycja produktów opartych na składnikach roślinnych w połączeniu z atrakcyjnym zapachem każdego dnia zapewnia wspaniała pielęgnację ciała, a także stanowi niepowtarzalną dekorację łazienki.

Zachęcamy również do korzystania z Łaźni Piwnych, które mieszczą się w piotrkowskim hotelu Mercure.