„Fitness Lovers” Razem- Lepiej! Wyjątkowa oferta walentynkowa sieci Jatomi Fitness!

Nie macie pomysłu na walentynkowy prezent? Podarujcie sobie aktywność, zdrowie i relaks w  najlepszym klubie fitness Jatomi Fitness! Od 25 stycznia do 14 lutego czeka na Was specjalna walentynkowa oferta dla dwojga!

Od 24 stycznia do 14 lutego 2016 zapisz się ze swoją drugą połówką, przyjacielem, siostrą lub bratem na ENERGY lub MOVE, a oboje otrzymacie 30% rabatu na członkostwo!

Walentynkowa promocja „Fitness Lovers” Razem- Lepiej! to doskonała okazja do  poznania oferty Jatomi Fitness, a wspólne ćwiczenia to przede wszystkim lepsza motywacja, wzajemne wsparcie- razem można zdziałać więcej!Topowy sprzęt fitness, pomocni i profesjonalni trenerzy personalni pomogą Wam się zrelaksować  i poprawić formę. Wspólnie odnajdźcie przyjemność i korzyści płynące z aktywności fizycznej!

Szczegóły promocji na www.jatomi.com

 ***

Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Turcji, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu.