CLEAN TWIST SYSTEM – sprzątanie nigdy nie było tak proste!

Mop z rotacyjnym systemem odwirowywania wody – CLEAN TWIST SYSTEM od firmy LEIFHEIT to idealne rozwiązanie dla wymagających powierzchni. Znakomity pomysł na świąteczny prezent dla siebie lub bliskich.

Mycie podłogi większości osób nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Zwykle kosztuje sporo wysiłku i czasu, a po fakcie sami jesteśmy równie mokrzy jak podłoga. Z pomocą przychodzi CLEAN TWIST SYSTEM od firmy LEIFHEIT, który całkowicie uwalnia nas od kontaktu z wodą.

Wiadro współpracuje z opatentowanym systemem napędzającym wirowanie, umieszczonym w drążku, który wykorzystując siłę odśrodkową oczyszcza i odsącza mop w mgnieniu oka i bez najmniejszego wysiłku. Poprzez nacisk na drążek rozpoczynamy rotację, osuszając mop. Od ilości pionowych ruchów jakie wykonamy, zależy stopień jego wilgotności. Dzięki temu mopy wyposażone w system odwirowywania CLEAN TWIST sprawdzają się zarówno w czyszczeniu parkietów (które nie lubią wilgoci) jak i kamienia (wręcz przeciwnie).

Mopy współpracujące z SYSTEMEM CLEAN TWIST mają dwa oblicza – klasycznego sznurkowego, o uniwersalnym zastosowaniu oraz mopa nakładkowego z możliwością zmiany wkładów w zależności od czyszczonej powierzchni (do parkietu i kamienia, do płytek i terakoty oraz elektrostatyczną nakładkę do czyszczenia na sucho). Każdy z nich dysponuje obrotową głowicą, która umożliwia dotarcie do najmniej dostępnych zakamarków (np. za toaletą czy pod kanapą).

W skład zestawu podstawowego wchodzi: wiadro (20 l.), system odwirowujący oraz mop z uniwersalną nakładką.

Mopa z serii Clean Twist oraz inne produkty LEIFHEIT zakupisz w cenach promocyjnych na www.leifheitsklep.pl

Clean_Twist_-_odwirownik

O firmie LEIFHEIT:

Grupa LEIFHEIT jest europejskim wynalazcą i producentem markowych produktów z zakresu gospodarstwa domowego.  Produkty marki LEIFHEIT z kategorii „czysty dom”, „świeże pranie” czy „pomysłowa kuchnia” sprzedają się co 1,5 sekundy gdzieś na świecie. Ich jakość oraz estetyka były wielokrotnie doceniane w branżowych konkursach o zasięgu zarówno lokalnym jak i globalnym. W 2014 roku LEIFHEIT świętuje 55 lat obecności na rynku.