Konkurs z nagrodami!

Tym razem mamy dla Was, konkurs, w którym do wygrania są 3 książki Ilony Adamskiej, pt. „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”! Tę pozycję z pewnością warto mieć w swoim księgozbiorze!

Czy szczęście i sukces zawsze idą w parze? Od czego zależy szczęście? Czym jest sukces? Każdy z nas marzy o tym, aby być szczęśliwym i odnosić sukcesy. Ale jak to zrobić? Odpowiedź znajdziecie w najnowszej książce Ilony Adamskiej, której zaprzyjaźniony z nami portal Przeambitni.com ma zaszczyt być patronem medialnym. „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces” to zbiór wypowiedzi osób, które nie czekały na łut szczęścia i same sięgnęły i po sukces, i po szczęście. Bo przecież nasze życie jest w naszych rękach! Wystarczy zastosować się do kilku prostych rad. Jakich? Każdy ma swoją wyjątkową i niepowtarzalną receptę na swoje szczęście i sukces. Może któraś z nich zainspiruje też Was.

ZASADY KONKURSU:

1. Trzeba polubić fanpage firmy Marimar Studio (właściciel portalu Beauty Fashion Health)

2. Należy polubić przynajmniej 3 posty opublikowane przez Marimar Studio.

3. Udostępnić na swoim profilu dowolny z artykułów promowanych na fanpage’u (najlepiej swój ulubiony).

Konkurs trwa do 1 grudnia 2015. Spośród osób, które wykonały zadanie, rozlosujemy 3 książki, a następnie wyślemy je do Was pocztą.

Udanej zabawy!Ilona-Adamska-Książka