Wystrzałowa impreza w Arco z naszym skromnym udziałem!

Mnóstwo znakomitych gości, wspaniała zabawa i wiele atrakcji – 15 urodziny Klubu ARCO to wydarzenie, o którym jeszcze długo będzie się mówić!

To była niezapomniana noc! Motywem przewodnim imprezy były szalone lata 50. i niezwykle kobiecy styl pin-up. Już od godziny 19. do warszawskiego Klubu ARCO zaczął napływać tłum znakomitych gości. Nie zabrakło znanych i lubianych przedstawicieli show – biznesu! Na parkiecie pojawili się m.in.: zespół Masters, znakomita aktorka Magdalena Komornicka, rozśpiewany Artur Gotz, czy olśniewająca Izabela Trojanowska. Imprezę z humorem poprowadził znany z TVN Turbo Irek Bieleninik, który swoim ciepłym głosem zachęcał gości do zabawy. Nikogo jednak nie trzeba było zbyt długo namawiać do szaleństw na parkiecie w rytmie największych przebojów granych na żywo przez fenomenalny zespół muzyków – Dizzy Boyz Brass Band z Poznania oraz zespół The Chance.

Goście spragnieni rozrywki, która wiąże się z większą dawką adrenaliny, mogli spróbować swoich sił w strefie Casino, m.in. w ruletce. Jednak to nie koniec atrakcji, jakie przygotowali właściciele Klubu ARCO! Na uczestników imprezy czekały: konkursy i loterie prowadzone przez znanego prezentera telewizyjnego Ryszarda Rembiszewskiego , bilard, turniej bowlingowy i pyszne amerykańskie przekąski. Panów z pewnością zainteresował pokaz samochodów i motocykli z lat 50. oraz degustacja Whiskey Jack Daniel’s. Z kolei panie były zachwycone pokazem burleski i konkursem na najlepszą stylizację pin- up!

Kulminacyjny punkt imprezy miał jednak miejsce tuż przed północą, kiedy to na salę wjechał ogromny urodzinowy tort w kształcie toru bowlingowego z marcepanowymi kręglami, a życzenia dla Zarządu Klubu złożył (a w zasadzie zaśpiewał) aktor teatru ROMA pan Paweł Podgórski. Przyjaciel i stały gość klubu wykonał ulubioną piosenkę Prezesa Klubu ARCO „New York, New York” z repertuaru Franka Sinatry.

A ja to niesamowite wydarzenie wspominają urodzinowi goście? - Było naprawdę super! Doskonały klimat pin-up przeniósł gości do przeszłości. Czekało na nas mnóstwo atrakcji: loterie, szalone tańce, zespół na żywo, atelier fotograficzne, gdzie każdy mógł zrobić sobie zdjęcia w ciekawej aranżacji, upominki na pożegnanie. Naprawdę wyborna impreza! Będziemy śledzić wydarzenia w Klubie ARCO i myślę, że będziemy stałymi bywalcami tego miejsca. Już wiemy, że impreza Sylwestrowa w ARCO też będzie wyjątkowa! – mówi Wita Barcecka Meczew, blogerka, prezes Fundacji Sukces.

izabela trojanowska Komornicka artur gotz bieleninik martyna rokita masters  ilona adamska masters martyna rokita ilona adamska rembiszewski martyna rokita 3 martyna rokita masters 1 monika pawlik martyna rokita Monika Pawlik Martyna Rokita 2 arco warszawa arco warszawa 2 arco warszawa 3 izabela trojanowska 2 ryszard rembiszeski ilona adamskaFot. Witold Szczekowski