Cleanic – pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce!

Od dziś w Twojej torebce pojawia się pomocnik – zmywacz do paznokci w chusteczce Cleanic, którym błyskawicznie i wygodnie zmyjesz paznokcie w każdej sytuacji, jednocześnie je pielęgnując. Bo zadbane paznokcie to podstawa atrakcyjnego wyglądu!

Każda z nas wie, jak cenne jest miejsce w kobiecej torebce. Muszą się w niej przecież zmieścić rzeczy, o których posiadanie nikt by nas nie podejrzewał! Dlatego tak lubimy funkcjonalne rozwiązania, które zajmują niewiele przestrzeni, a jednocześnie pozwalają nam się czuć dobrze w każdych okolicznościach: w pracy, na spotkaniu z przyjaciółką czy nawet na plaży. Zwłaszcza jeśli dotyczy to paznokci!

Koniec z nieestetycznym, odpryśniętym lakierem! Koniec z rozlewającymi się zmywaczami! Koniec z krępującym zapachem acetonu! Teraz do torebkowych must have dołącza nowość marki Cleanic – wygodny i niezwykle skuteczny zmywacz do paznokci w chusteczce, dzięki któremu szybko i komfortowo zadbasz o wygląd swoich dłoni, bez względu na okoliczności. Jedna chusteczka wystarczy do zmycia aż 10 paznokci, pomalowanych lakierem tradycyjnym, brokatowym lub winylowym, nawet w ciemnym kolorze! A dzięki bezalkoholowej i bezacetonowej formule, a także zawartości olejku migdałowego oraz witamin E i F, mały pomocnik zatroszczy się o kondycję płytki paznokcia, natłuszczając ją i pielęgnując. Po aplikacji olejek szybko się wchłania, pozostawiając na dłoniach przyjemny zapach.

Zmywacz Cleanic gwarantuje dyskrecję i wygodę użycia w każdej sytuacji. Dzięki kompaktowemu opakowaniu jest to obowiązkowy gadżet również podczas podróży. Minisaszetka zmieści się w torebce, kosmetyczce, a nawet kieszeni spodni – bez ryzyka wylania. Wypróbuj ją, a już się z nią nie rozstaniesz. Zmywanie paznokci jeszcze nigdy nie było takie proste!

Nasza Redakcja miała przyjemność testowania zmywacza Cleannic i musimy przyznać, że jesteśmy pod jego ogromnym wrażeniem. Jedna chusteczka wystarcza spokojnie na całkowite usunięcie dwóch warstw kolorowego lakieru do paznokci. Mało tego, chusteczki sprawdzały się nawet przy czarnym lakierze. Po użyciu produktu paznokcie naszych testerek, za każdym razem były idealnie czyste. Gorąco polecamy!

Cena: 1,10 zł/szt.
Materiały Cleanic_nowość pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce_2Cleanic pielęgnacyjny zmywacz do paznokci w chusteczce