Funkcjonalny ogród z suszarkami LEIFHEIT Linomatic

Nic nie sprzyja naszemu praniu bardziej niż słońce i wiatr, które w krótkim czasie pozwolą wysuszyć ubranie, pozostawiając na długo przyjemny zapach. Suszarki ogrodowe LEIFHEIT to propozycja idealna dla osób uwielbiających świeże pranie.

O tym, że pranie suszone na świeżym powietrzu jest najwspanialsze wiedziały już nasze babki, które rozwieszały je na sznurach rozciągniętych między drzewami. Był jednak pewien „drobny” szkopuł tego rozwiązania. Sznury z biegiem czasu brudziły się.

Świat idzie naprzód, myśl techniczna również i dziś mamy rozwiązanie na miarę XXI wieku. Jest nim linia innowacyjnych suszarek ogrodowych LEIFHEIT Linomatic, gdzie podczas składania linki chowają się w ramionach, dzięki czemu chronione są zarówno przed wilgocią, jak i zabrudzeniem.

Popularnym i cieszącym się dużym uznaniem model Linomatic 600 Deluxe to 60 metrów chronionych przed pobrudzeniem i zawilgoceniem linek, mogących pomieścić 6 prań (tj. 6 standardowych zawartości pralki o pojemności 5 kg). Czyste linki to zawsze czyste pranie.

Model posiada system Easy Lift w celu łatwiejszego podnoszenia oraz Easy Close, zapewniający komfort łatwego zamykania, bez potrzeby schylania. Rozkładanie jest również dziecinnie proste i zaskakująco lekkie.

Wiele osób lubi suszyć ubrania na wieszakach. Jednak suszenie na świeżym powietrzu wiąże się z narażeniem ubrań na podmuchy wiatru. Czasem dość silne. Firma LEIFHEIT pomyślała o tym konstruując model Linomatic 600 Deluxe, wyposażając go w 8 specjalnych uchwytów na wieszaki, tak by nie spadały one wraz z praniem.

Reasumując: słońce, wiatr + suszarka ogrodowa LEIFHEIT to przepis na pachnące pranie.

O Linomatic 600 Deluxe:

Linomatic 600 Deluxe oraz inne urządzenia marki LEIFHEIT dostępne są w ciągłej sprzedaży w sieciach: OBI, Leroy Merlin; sklepie internetowym: www.leifheitsklep.pl oraz na portalach aukcyjnych i w wybranych sklepach internetowych (pomocna jest tutaj wyszukiwarka cenowa jak ceneo.pl lub skapiec.pl).

Cena katalogowa Linomatic 600 Deluxe:  799,99 PLN